In the name of Allah
 
یاد گیری زبان انگلیسی به عنوان یک زبان بین المللی

آهنگ های زیبای انگلیسی

در این بخش دو آهنگ زیبای انگلیسی که به یاد گیری زبان کمک می نمایند قرار می دهم. همکاران عزیز می توانند از آن ها به عنوان زنگ تفریح و برای آموزش غیر مستقیم مفاهیم در کلاس درس استفاده نمایند. این آهنگ ها به کلاس زبان انگلیسی و دانش آموزان نشاط و انرژی می بخشد و درس  را از حالت تکرار و یکنواختی خارج می کند.

       پیشنهاد می شود که در کلاس درس ابتدا آهنگ ها چند بار پخش شوند، سپس از دانش آموزان خواسته شود که با موسیقی آن ابتدا نجوا و بعد از آن با صدای بلند همخوانی نمایند. در پایان هم متن آهنگ ها را در اختیار آن ها قرار داده شود تا بتوانند خود را تصحیح نمایند و از روی متن و به طور صحیح شعرها را حفظ کنند و جلسه بعد در کلاس از حفظ بخوانند.

     متن آهنگ ها به صورت آماده با فرمت «پی دی اف» می باشد که می توانید آن ها را پرینت نموده و پس از برش در اختیار دانش آموزان قرار دهید و یا از آن ها آزمون به عمل بیاورید.


آهنگ شماره 1 که بیشتر برای پایه اول مناسب است با نام GOOD MORNING می باشد.

آهنگ شماره 2 بیشتر برای پایه سوم مناسب است. این آهنگ را می توانید بعد از درس صفات بکا ببرید. در این آهنگ برخی ا از صفات به صورت متضاد، نسبت های خانوادگی و حروف صدادار تکرار می شود.

فایل ها هر کدام کمتر از یک مگ می باشند و لینک آن ها مستقیم می باشد که به راحتی می توانید آن ها را دریافت نمایید.

آهنگ شماره يک                           متن آهنگ

آهنگ شماره دو                                        متن آهنگنوشته شده در تاريخ سه شنبه بیستم اردیبهشت ۱۳۹۰ توسط محمد امین محسنی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
فال حافظ